Služby

REKLAMA NA AUTOBUSECH

Zajistíme pro vás kompletní reklamu na autobusech dopravní společnosti ČAD Blansko i uvnitř na LCD monitorech. Od grafického návrhu přes výrobu až po umístnění reklamní plochy na autobus. Nabízíme ucelenou nabídku různých velikostí reklamních ploch (viz ceník) i individuální přístup s ohledem na přání klienta na speciální rozměr a vzhled. Za první rok máme za sebou přes tři desítky realizovaných zakázek.

REALIZACE: KOUPELNY PTÁČEK, RÁDIO PETROV, RÁDIO COUNTRY, ALF SERVIS, GE MONEY BANK, ZPMVČR, FPO, PIVOVAR ČERNÁ HORA, AUTECO BS BOSKOVICE, AUTO ACTIVITY, UNICREDIT BANK, ZÁMEK KŘTINY, PŮLMARATON MORAVSKÝM KRASEM 2012

REKLAMA V AUTOBUSECH

Nabízíme reklamní plochy v LCD monitorech dopravní společnosti ČAD Blansko, které jsou již v 90 autobusech společnosti. Měsíčně přepraví ČAD 756 000 lidí, ti mají Vaši reklamu na očích po čas jízdy. 19“ monitor je ideálním prostředkem jak dostat Vaše sdělení k cestujícím na těchto linkách. Reklama na LCD monitorech je vhodná i pro menší firmy, v poměru cena/dosah jde o bezkonkurenční nabídku.

REALIZACE: GE MONEY BANK, ZPMVČR, OC KRÁLOVO POLE BRNO, ŠMELCOVNA BOSKOVICE, DDM BLANSKO, ŠLP KŘTINY

AKCE NA KLÍČ

Po realizaci reklamy je naší hlavní činností pořádání akcí na klíč. Od dětských dnů po firemní eventy, sportovní, kulturní akce nebo také doprovodný program pro Vámi uspořádanou akci. Zajišťujeme všechno od návrhu programu, grafického zpracování až po realizaci, tedy technické vybavení akce, personální zajištění, doprovodný zábavní program, catering. Není problém připravit akci pro desítky Vašich klientů či zaměstnanců stejně jako pro tisíce návštěvníků a hostů.

REALIZACE: ČKD BLANSKO, ARBORETUM ŠMELCOVNA BOSKOVICE, DRAKIÁDA OLOMUČANY, DESÍTKA MORAVSKÝM KRASEM, PMK, GE MONEY BANK, ZPMVČR, DĚTSKÝ DOMOV BOSKOVICE

DĚTSKÉ ATRAKCE

Na akce všeho druhu zajistíme také program pro děti nebo zapůjčíme dětské atrakce. V základní nabídce máme skákací hrad, mega trampolínu, malování na obličej, výrobu placek „buttonů“ a doprovodné soutěže jako je střelba z kuše, házení míčků na pohádkové postavy a podobně. Team agency spolupracuje se společností vlastnící dětské kolotoče, skluzavky a další zábavní prvky. Zajistíme i kouzelníka, klauna, pohádku pro děti, vystoupení dětského souboru, ukázku tance se psem a jiné atrakce.

REALIZACE: ČKD BLANSKO, ARBORETUM ŠMELCOVNA BOSKOVICE, DRAKIÁDA OLOMUČANY, GE MONEY BANK, ZPMVČR, NEMOCNICE BOSKOVICE, OBEC OBŮRKA

BILLBOARDY

Poskytujeme dva billboardy u frekventovaných silnic na opačných koncích Blanska. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem, zajistíme grafický návrh i výrobu a instalaci PVC plachet nebo billboard papíru.

REALIZACE: RYBÁŘSTVÍ SKALNÍ MLÝN, PŮLMARATON MORAVSKÝM KRASEM, NOVASERVIS, OBL

PŘEPRAVA OSOB

Potřebujete vůz pro devět osob? Půjčíme Vám bílý FORD TOURNEO CUSTOM, rok výroby 2013, který je reprezentativním společníkem pro vaše firemní večírky, rodinné oslavy, svatby a jiné akce.