O nás

ZAČÁTKY

Vyučil jsem se v oboru kuchař-číšník a u téhle práce jsem vydržel šest let, než jsem si začal plnit svoje sny. V 21 letech jsem začal pracovat v obchodním oddělení brněnského rockového rádia, později Hitradia Magic. Po roce jsem přešel do Rádia Petrov. Protože přicházely stále nové a nové nápady a scházela mi práce s lidmi, i tady mně bylo po roce a půl těsno. Dostal jsem se do sdružení Sportuj s námi, kde jsme rozjeli dvě v současnosti největší sportovně-kulturní akce v regionu, Půlmaraton Moravským krasem a Boskovické běhy. Po tříleté intenzivní práci už jsem neviděl jinou možnost, než jít vlastní cestou. Založil jsem reklamní a produkční agenturu Team agency, kde mám pod kontrolou všechny procesy od setkání s klienty až po dotažení realizací do posledního detailu.

TEAM AGENCY

Po prvních zakázkách pro významné firmy a instituce a navázání spolupráce s důležitými regionálními partnery jsem mohl investovat přes milion korun do profesionálního vybavení a získat zaměstnance. V současnosti mám okolo sebe prověřený tým lidí, se kterými spolupracuji, a který operativně rozšiřuji podle potřeb jednotlivých zakázek. Mám za sebou úspěšně zvládnuté akce pro tisícovky návštěvníků, stovky sportovců nebo dětí, i komorní koncerty nebo představení. Žádné ze svých životních etap nelituji, zkušenosti čerpám i ze začátků v pohostinství, dokážu si přísně pohlídat třeba úroveň cateringu, vím, jak mají vypadat kvalitní suroviny a produkty.

O LIDECH

Pořád mě něco napadá, mám někdy problém myšlenky zachytit. Když přijdete se svým přáním, neřeknu Vám, že to nejde, společně vymyslíme jak je zrealizovat k oboustranné spokojenosti. Dobrý pocit klienta je na prvním místě, důležité ale je, abych byl i já se svou prací spokojený. Méně spokojení bývají někdy spolupracovníci, když ve dne v noci dotahujeme projekt, aby všechno ladilo. Jenže právě smysl pro detail a poctivou práci a dotahování věcí do konce je podle mě důležité pro úspěch. Ne zbytečné kompromisy, výmluvy, odbytá práce, neochota k stoprocentnímu nasazení a přesvědčování klientů o pohodlnějším řešení.  

Team agency je o lidech a pro lidi. V týmu si musíme rozumět.
A také každá zakázka je pro konkrétní lidi, které se snažíme pochopit a vyjít jim vstříc.
Těšíme se i na spolupráci s Vámi, Tomáš Mokrý

Tomáš Mokrý